0 216 335 1861
Whatsapp: 0 531 963 6034
0 216 335 1861
Whatsapp: 0 531 963 6034

Robotik – Kodlama MEGA Paket

Bu Programda Neler Var?

 • Bu eğitimi dilerseniz size uygun saatlerde merkezimizden dilerseniz de uzaktan eğitim ile merkeze gelmeden evinizden alabilirsiniz.
 • Her yaş grubunun sınıfına uygun içerik
 • A’dan Z’ye Robotik ve Kodlama Eğitimi
 • Giriş seviyesinden en gelişmiş modellere kadar ilerleyen robotik eğitimi
 • Algoritma ve akış şeması eğitimi
 • Montaj ve temel elektrik – elektronik eğitimi
 • Temel elektronik bileşenlerin kullanımı eğitimi
 • Bu eğitimimizde kullanılan eğitim kitleri eğitim süresince kulübümüz tarafından temin edilip öğrencimize teslim edilecektir. Eğitim süresince eğitim kiti öğrencimizde kalacaktır. Eğitim kiti öğrencide kaldığı için ev ödevleri ve etkinlik ödevleriyle içerik zenginleştirilir.
 • Öğrencimiz 8 aylık eğitimini tamamlaması halinde eğitim kitimiz öğrencilerimize hediye olarak verilecektir. Eğitimini tamamlamamış olan öğrencilerimizden eğitim kitimiz iade alınacaktır. Eğitim boyunca kırılan yada kaybolan parçalardan öğrencimiz sorumludur. Eksilen yada kaybolan parçayı tekrar temin etmek öğrencini velisinin sorumluluğundadır.
 • 8 aylık aktif eğitimini tamamlamadan bırakan öğrencilerimiz talep etmeleri halinde eğitim kitinin ücretini ödeyip iade etmeme hakkına sahiptirler.
 • Yapılan projeler, öğrencinin performansı ve öğretmenimizin öğrenci hakkındaki görüşleri her ay düzenli olarak velimize aktarılır. Bu bilgilere sitemizin sağ üst köşedeki sisteme giriş butonundan gireceğiniz özel veli panelinden, kayıt esnasında size verilen kullanıcı adı şifre ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz

Teknolojiyi verimli şekilde kullanmayı öğrenirler. Güncel gelişmelere yaşayarak öğrenme yoluyla uyum sağlarlar. Çocukların analitik düşünme ve problem çözme becerilerinin gelişmesini sağlar. Özgüvenlerinin artmasını ve kendilerini daha iyi ifade etmelerine yardımcı olur. Takım çalışması ve iletişim becerilerini geliştirir. Grup olarak çalışma sayesinde sorumluluk bilinci kazanır. Problem çözme konusunda farklı çözümleri daha hızlı bir şekilde üretmeyi başarırlar. Bu da çözüm odaklı kişiler olmasını sağlar.

Zihinsel olarak sağladığı gelişim sayesinde diğer dersleri de anlamaları kolaylaşır. Bu da okuldaki başarısını etkileyerek, daha başarılı bireyler olmalarını sağlar. Yeni teknolojiler, internet fırsatları, sanal gerçeklik hayatımıza hızla yön vermekte ve hayatımızı değiştirmektedir. Programlamayı öğrenmeye başlayan bir çocuk, bir makinenin ya da sistemin işleyişini daha kolay ve hızlı kavrayabilmekte ve farklı yollar denerken makinelerin çalışma mantığını anlayarak farklı çözümler üretebilmektedir.

Yaşadığımız yüzyılda çocuklarımızın etrafındaki bilgisayar ve elektronik makinelerle nasıl bağ kuracaklarını, onlar karşısında ne yapmaları gerektiğini ve bunun sonucunda nasıl daha verimli zaman geçireceklerini öğrendikleri sistemleri kodlama ile çocuklarımıza kazandırabilmekteyiz. Bu çağda internetin hızlı gelişimi ve teknolojinin olanakları ile hayat kalitemiz etkilenmekte, öngöremediğimiz, hayal bile edemeyeceğimiz meslek dalları oluşmaktadır.

Bilgisayarla üretim yapmayı ve kendilerini ifade etmeyi, problemleri çözmeyi ve projeler tasarlamayı öğrenirler, Akademik başarı için temel oluşturan sıralama becerileri geliştirirler, Matematik ve dili, anlamlı ve motive edici bir bağlamda kullanırlar.

Problem çözebilme, tasarım odaklı düşünme, eleştirel düşünme gibi önemli becerilerin öneminin farkına varılmasıyla beraber eğitim sistemlerinde farklı yollar denenmeye başlamıştır. Bu yollardan biri olan kodlama eğitimi çocuklara karşılaştıkları problem ya da durumlarla ilgili farklı düşünce yolları üretebilme, alternatif yollar deneyebilme, bu yollar karşısında problem çözebilme, ilişki kurabilme gibi yetiler kazandırmaktadır.

Kazanımlar Neler?

 • Analitik Düşünce Becerisi
 • Eleştirel Düşünce Becerisi
 • Neden- Sonuç İlişkisi Kurabilmek
 • Grup Uyumu Sağlanması
 • Kişisel Gelişim Sağlanması
 • Meslek Edinimi Oluşması
 • Problem Çözme Becerisi Gelişir
 • Yaratıcılığı Gelişir
 • Kendini İfade Becerisi Gelişir
 • Temel Robotik ve Kodlama Bilgisi
 • Temel Elektrik – Elektronik Bilgisi

Robotik MEGA Paket Eğitim Program Detayları

Etkinliğe katılım maliyeti nedir?

Aşağıdaki Whatsapp iletişim butonundan güncel maliyetleri anında öğrenebilirsiniz.

Etkinlik programı nasıl?

Haftada 2 gün 2 ders saati (Ayda toplam 16 ders saati)

Başvurabilecek yaş grupları kimler?

Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Lise

Uzaktan eğitime uyumlu mu ?

EVET (İsteyen öğrencilerimiz eğitimini evinden yada istediği yerden uzaktan eğitimle alabilir)

Maliyete herşey dahil mi?

EVET. Sizden ayrıca bir ücret talep edilmeyecek.(kitap yada oyun ücreti  vs.)

Hediyeler neler?

 • 8 ayını tamamlayan öğrenciye eğitim kiti hediye edilir.

Hangi Eğitim Programını Seçmeliyim?

Paketleri Karşılaştırın
  Temel Eğitim Paketi Kapsayıcı Eğitim Paketi IQ Focus Paketi
Katılım maliyeti Sorunuz Sorunuz Sorunuz
Etkinlik programı Haftada 1 gün 1 saat (Ayda toplam 4 saat) Haftada 1 gün 2 saat (Ayda toplam 8 saat)

Haftada 2 gün 2 saat (Ayda toplam 16 saat)

Başvurabilecek yaş grupları Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Lise Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Lise Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Lise
Uzaktan eğitime uyumlu mu ? EVET EVET EVET
Maliyete herşey dahil mi? EVET EVET EVET
Bu programda amaç nedir ? Temel robotik ve kodlama eğitimini vermektir. Kapsayıcı robotik ve kodlama eğitimi vermektir. Kapsayıcı robotik ve kodlama beraber yoğun olarak proje üretme ve algoritmik düşünme eğitimi vermektir.
Hediyeler neler ?

 

 1. Toplam 8 aylık eğitimini tamamlayan öğrencimize eğitim kiti hediye.

 

 1. Toplam 8 aylık eğitimini tamamlayan öğrencimize eğitim kiti hediye.

 

 1. Toplam 8 aylık eğitimini tamamlayan öğrencimize eğitim kiti hediye.